Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gece Nöbeti

Gece Nöbeti

Gece Nöbeti

Çevirmen: Selim Yeniçeri
Yayınevi :

Martı Yayınları

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Bir yanda büyük şehir hastanelerinin baş döndürücü kalabalığında kazanılan deneyim ve başarılar; diğer yanda küçük bir kasabanın acil servisinde, mezarlık vardiyası da denen sakin gece nöbetleri.

Bir yanda gece yarısı anlaşılamayan bir nedenle hastaneye bırakıldıktan sonra kaybolan yaşlı bir adam; diğer yanda her şeyden habersiz, patlamaya hazır birer saatli bomba gibi sokaklarda dolaşan kadınlar.

Bir yanda bakıma muhtaç yaşlı bir anne, mutsuz bir kızkardeş ve parçalanmak üzere olan bir aile;diğer yanda kuşkular üzerine kurulu, kaçamak bir aşk.

Ve hepsinin ortasında tek başına bir kadın doktor: Toby Harper. Başta mesleki itibarını kurtarmak için giriştiği onur mücadelesi, bir süre sonra karanlık güçlerin de dahil olmasıyla, ölümcül bir kedi fare oyununa dönüşüyor. Kayıp bir hastanın peşinde, kendisini tehlikenin tam ortasında bulan Toby Harper'ın heyecan dolu hikâyesi beklenmedik sonuyla kanınızı donduracak.

"Yılın en heyecan verici romanlarından biri. Son derece inandırıcı ve canlı, aklınızdan çıkaramayacağınız bir kitap." Publishers WeeklyKitapları 37 dile çevrilen ve bütün dünyada 20 milyondan fazla okura ulaşan, çok satanlar listelerinin üst sıralarından hiç inmeyen, tıbbi gerilim edebiyatının kraliçesi Tess Gerritsen'den en derinlerdeki arzularımıza ve korkularımıza ustalıkla dokunan sürükleyici bir hikâye. Sonsuza kadar genç kalmak uğruna insanlığımızın ne kadarını feda edebiliriz? Uzun bir ömürle yetinmeyip ölümsüzlüğü arzulayan insanoğlu bunun bedelini ödemeye ve ödetmeye hazır mı?

"İnsanı daha ilk sayfadan yakalıyor ve sonuna kadar da bırakmıyor." John Saul

"Okurken kendinizi içinde hissedeceğiniz hastane sahneleri, bilimin tüyler ürpertici yüzü, bir acil servisin gerektirdiği akıl almaz bir tempo ve bir nefeste okunacak müthiş bir gerilim." People

"Tüyler ürpertici bir tıbbi gerilim… Son sayfaya kadar gizemini koruyor." Maine Telegram

"İlginin kulaktan kulağa yayılarak gittikçe büyüyeceği heyecan dolu bir hikâye." Booklist

"Şok edici… Tess Gerritsen mesleki bilgisini, sıra dışı karakterler ve çarpıcı bir tarzla birleştirip soluk soluğa okunacak, keyifli bir gerilim hikâyesi yaratmış." San Jose Mercury News

"Kesinlikle ürkütücü… Daha ilk satırlardan itibaren içinizdeki korkularla yüzleşmeye hazır olun." Rapport

"İnanılmaz canlı ve gerçekçi… gerilim ve merak hiç dinmiyor…" The News Journal


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 460

Baskı Yılı: 2011


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2011

Sayfa Sayısı : 472

Dil : Türkçe

ISBN: 9786053480907


Yorumlar (3)

bilim kurgu

Tess Gerritsenin diğer kitaplarının konularında genelde gerçekten olabilecek konular işleniyordu...Bu kitabı biraz gerçeküstü olaylara dayatılmış..Bilim kurgu kitabı gibi..Konusu biraz saçma..Genelde yazarı soluksuz okurum ama bu kitabı sanki tarzının dışında gibi..Diğeer kitapları gibi bu da tıp bilimi odaklı ama sanki biraz zorlamış..Okumazsanız çok bir şey kaybetmezsiniz..

idare eder

Tess Geritsen'den daha sürükleyici ve yaratıcı bir kitap beklemekteydim ama diğer sıradan polisiye gerilim yazarlarının dışına bu sefer çıkamamış. Boş vaktiniz varsa okuyabileceğiniz bir kitap ama yoksa sizi sürükler mi burası soru işareti.

Sönük

Yazarın diğer kitaplarını okuduysanız bu kitap sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sıradan olmanın dışına çıkmamış.