Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Geber Anne!..

Geber Anne!..

Geber Anne!..

9/10 - 17 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

İletişim Yayıncılık , Çağdaş Türkçe Edebiyat Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Eski yayıncıların ilân dilinde "meraklı bir eser" diye bir kalıp vardı, "kitabın sonunu çok merak edeceksiniz" anlamında; Geber Anne! her yönüyle "meraklı bir eser". Merak edilecek olaylar neler? Orası çok karışık: Otoriter anne Melek Hanım, baba Şükran Bey, oğulları Tufan ve Tayfun, köpekleri Sarı... İsmailoğlu ailesi bu kadroyla mutlu bir hayat sürerken... Sonrası karmaşık, komik, heyecanlı. Sezgin Kaymaz, ilk romanı Uzunharmanlar'da Bir Davetsiz Misafir'le başlattığı "fantastik eğlence"yi Geber Anne!'de başarıyla sürdürüyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 365

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: İletişim Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 1998

Sayfa Sayısı : 365

Dil : Türkçe

ISBN: 9789754706475


Yorumlar (8)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Sezgin Kaymaz..

Hayran olunacak 5 kitap. Hayal gücüne, yazı diline, kurguya hayran olacaksınız. Uzun Harmanlarda Bir Davetsiz Misafir, Geber Anne, Kaptanın Teknesi, Lucky, Geber Anne, Zindankale..   Mutlaka okumalısınız..

Tartışılmalı

Bence Sezgin Kaymaz ülkemizde şu an üreten romancılar arasında en verimli olanlarından... Öyle böyle bir kabiliyet değil... Bence üzerine çok konuşulmalı, tartışılmalı ve düşünülmeli... (sezginkaymaz@yahoogroups.com)

5 üzerinden 5

Bu Sezgin Kaymaz enteresan adam. Nasıl başarıyor bunu bilmiyorum? Önceki kitaplarında da aynı şey oldu. Başlıyorsun, sonra konu uzadıkça uzuyor. Sıkılıyorsun ama bir de bakıyorsun kitabı bitirivermiş, donup kalmışsın. Bu kadar mı ilginç bağlanabilir bir kitabın sonu. Tüyleriniz ürperebilir. Ben ne desem okumadan anlayamazsınız. Kaçırmayın.