3,5/5 - 10 Kişi Yorum Yap, Kazan!
27,3 TL
39,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 20 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 21 Eylül
Standart Teslimat : 23 - 25 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan  deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca  bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma  hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama  gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde  sadece farkındalık vardır.

Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı,  iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak  için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti  gösterebilmiş gerçek kişilere ve çatlama cesareti  gösterebilmiş tohumlara adanmıştır.

Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%50
%20
%10
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

24.07.2019

hayal kırıklığı

kesinlikle keyif almadığım bir roman, kişisel gelişim kitabı olarak pazarlanmış ama bildiğiniz aşk romanı, basit bir dille yazılmış...

02.03.2019

pek çok farklı karakter

Dizisinden bambaşka bir roman olduğu kesin. Dizisini izleyenlerin bomboş olduğunu düşünecekleri bir kitap. Bu nedenle bazı kitaplar dizi ya da film olmamalı. Deniz'in inanılmaz beyni, Can'ın kimi zaman hassas kimi zaman aşırı duyarsız hastalıklı halleri sürükleyici bir sonla bitiyor.

16.02.2019

YERLi AYN RAND

Bu kadar çok satmış ve dizisi çekilmiş bir kitaba yorum yazılmamış olması çok enteresan.  Beklediğimin aksine roman karakterlerinin sağlam felsefeleri ve hayat duruşları var. TV de seyrederken, kitaptaki ayrıntıları haliyle yakalayamıyorsunuz. Okumanızı, dizisini izlemenizden daha fazla öneririm.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız