Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Doğada Fotoğrafı Görmek

Doğada Fotoğrafı Görmek

Doğada Fotoğrafı Görmek

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Say Yayınları

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Doğa Fotoğrafçısının Elkitabı isimli bir önceki kitabında doğa fotoğrafının hangi konuları kapsadığını, hangi konunun ne şekilde çekilmesi gerektiğini ve başarılı bir çekim için nelerin gerekli olduğunu sade ve anlaşılır bir dille anlatan tecrübeli doğa fotoğrafçısı Tarık Yurtgezer, bir kez daha okurunun karşısına çıkıyor.

Doğada Fotoğrafı Görmek, basit bir günbatımını nasıl etkili bir fotoğrafa dönüştüreceğinizden tutun, bir çakıltaşını fotoğrafınızda nasıl ana konu yapabileceğinize kadar pek çok bilgiyi bulabileceğiniz bir kaynak. Yurtgezer, günlük hayatta çok defa karşılaştığımız manzaraları iyi tahlil ettiğimiz takdirde başarılı bir doğa fotoğrafına dönüştürmenin ipuçlarını sunarken, fotoğrafçılıkta belli bir temeli olan ancak doğaya çıktığında ne çekeceğini göremeyen fotoğraf sevdalılarına da ışık tutuyor.Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Say Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 160

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050202359


Yorumlar (1)

Açıklayıcı ve Özet Bilgiler

Cep boyu olması sebebi ile zaman zaman yanınızda taşıyıp tekrar tekrar okuyabileceğiniz bir kitap. İçeriği büyük çoğunlukla görsel olan kitabın özet bir anlatımı var. Fotoğraf çekmeyi sevenlerin anlayacağı net ve kısa anlatımlar ile çekmeyi istediğiniz fotoğrafa kolayca ulaşmanın yolu anlatılmış. 20 yıldır fotoğraf çeken ve Phardon fotoğraf bloğunun yöneticisi olarak benim çok ilgimi çektiğini söylemek de fayda var. Okyuculara tavsiye ederim.