Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dişler Ülkesine Yolculuk Kitap Açıklaması

Bu kitap diş fırçalamayı çocuklara sevdirecek!


 


Özge ile Can pencereden bakınca evlerinin önünde diş macununa benzeyen bir uzay gemisi görür. Gemiden inen Dişler Ülkesi'nin muhafızları, kötü mikroplar Homurg ve Somurg'a karşı savaşmak için onlardan yardım isterler.


 


Bakalım Özge ve Can'ın yardımıyla Diş Muhafızları mikropları yenebilecek mi?


 


Türkiye'de Yunan edebiyatının sevilmesinde çok önemli katkıları olan, bir döneme damgasını vurmuş Kızıla Boyalı Saçlar (Kostas Mourselas) kitabının da çevirmeni Kosta Sarıoğlu çocuklara diş fırçalama alışkanlığını kazandıracak bir kitap yazdı. Kitabın muhteşem çizimlerini ise yurt içi ve dışında pek çok ödüle layık görülen Halil Ustaoğlu yaptı. Dişler Ülkesine Yolculuk Hayykitap etiketiyle raflarda....


 


Kitap, çocuklara öz bakım becerisi kazandırma hedefi taşıyan olağan kitaplardan ayrışıyor. Yazar Kosta Sarıoğlu, kitabı okuyan ya da dinleyen çocukların diş fırçalamayı seven ama en önemlisi neden diş fırçalanması gerektiğini bilen birer “diş muhafızı” olarak büyümesini amaçlıyor.


 


Tüm çocuklar için diş sağlığı üzerine yazılmış en tatlı kitap!


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.