Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural

Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural

Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Timaş Yayınları , Çocuk Eğitimi Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Birçok anne baba onlarca kitabı uzun uzadıya okumak yerine; çocuk eğitiminin temelini oluşturan, kısa, öz, uygulanabilir bilgilere "kolayca" erişme ihtiyacı hisseder... Çocuk Eğitiminde 100 Temel Kural, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak, "olmazsa olmaz" konuların özeti şekilde hazırlandı… "Güvenli bağlanma"dan "dikkat dağınıklığı"na, "sahte benlik" oluşumundan "duyarsızlığa", "mahcubiyet" kavramından "minnet duygusu"na kadar, her yetişkinin bilmesi gereken çocuk eğitimine dair 100 temel kural bir araya getirildi.

Kızmadan, çatışmadan, dost olarak çocuk yetiştirmek mümkün... Utandırmadan, mahcup etmeden, çocuğa saygın bir kişilik kazandırmak hayal değil... "Pedagojinin Anayasası" şekilde hazırlanan bu eser, Uzman Pedagog Dr. Adem Güneş'in kaleminden, çocuk eğitimini önemseyen herkes için...
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 216

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050819281


Yorumlar (1)

çok başarılı

daha önce adem güneş okumayanlar için derleme toparlama tarzında..ne kadar doğru tespitler..tüm kitaplarını okudum adem güneşin...hepsini şiddetle tavsiye ediyorum...çocuklarını sevenlere..mutlaka okuyun..