Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çocuğunuza Sınır Koyma Seti

Çocuğunuza Sınır Koyma Seti

Çocuğunuza Sınır Koyma Seti

7/10 - 6 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • Yeni

Çocuğunuza Sınır Koyma Seti
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Çocuğunuza Sınır Koyma 1

 

Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi önemsemiyor ya da ret mi ediyorlar? Yumuşak ve otoriter eğitim modelleri arasında kararsız mı kalıyorsunuz?

Oysa bu modellerden daha eğitici ve daha az çaba gerektiren bir yöntem var. Çocuğunuza Sınır Koyma, çocuklarınızın daha nazik ve saygılı olması için altyapı oluşturmanıza yardımcı olur.
Robert MacKenzie tarafından yazılmış ve tekrar gözden geçirilerek genişletilmiş bu baskı ile kanıtlanmış teknik ve yöntemleri öğrenecek ve çocuğunuzun sizinle işbirliği yapmasını sağlayacaksınız.

Bu kitap anne-babalara şu özellikleri kazandırıyor:
 

·  Anlaşılır, kesin ve etkili sınırlar koymak
 

·  Çatışma ve güç mücadelelerine son vermek
 

·  İşbirliğine yönlendirecek kurallar koymak
 

·  Çocuklara sorun çözme becerileri kazandırmak
 

·  Yanlış davranışlar karşısında mantıksal sonuçlar uygulamak

Çocukların, gelişimlerini yönlendirecek sınırlara ihtiyaçları vardır. MacKenzie'nin rehberliğinde sizler de mutlu ve tatminkâr bir aile hayatı için gerekli olan eğitici sınırları oluşturmayı öğreneceksiniz.

 

Çocuğunuza Sınır Koyma 2

 

Çocuğunuz istediğini yaptırmak için sınırlarınızı sürekli zorluyor mu? Çocuğunuzla basit bir olayda bile güç mücadelelerine mi giriyorsunuz?

Kendinizi yorgun ve tahammülsüz mü hissediyorsunuz? Katı ya da yumuşak eğitim modelleriniz çocuğunuzla iletişim kurmanız için yeterli değil mi?

Çocuğunuza Sınır Koyma 2, özellikle inatçı ve ısrarcı çocuklarınızın eğitiminde size yeni bir yöntem sunuyor. Çocuklarınızın daha pozitif, saygılı, iletişime açık ve koyduğunuz kurallara uyan bir birey olarak yetişmesinde etkin rol oynayacak.

 

 

Hardrive : 744

ISBN: 2789788612707


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!