Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Cehennem

Avrupa’dan Türkiye’ye uzanan soluksuz bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Dünyanın en çok satan romanlarının yazarı Dan Brown, Cehennem ile okurlarını bu kez de İstanbul sokaklarında bir gezintiye çıkarıyor. Romanlarında ağırlıklı olarak tarihi mekanları ele alan Brown, dünyanın en büyük gizemlerini usta kurgularla bir araya getiriyor. Cehennem romanında ise yazar, tüm insanlığı tehdit eden tehlikeli bir adamın İstanbul üzerinden planladığı korkunç bir katliam tasarısını işliyor. Bu kitabı okurken, her sayfasında çok şaşıracağınız bir dolu serüvenle karşılaşacaksınız!

Robert Langdon’ın Sırlarla Dolu Yolculuğuna Siz de Eşlik Edin

Dan Brown romanlarının zekasıyla kendine hayran bırakan kahramanı Robert Langdon, Cehennem’deki macerasına beklenmedik bir hafıza kaybı ile başlangıç yapıyor. Uzun bir baygınlık sonrası gözlerini hastanede açan Langdon, çok geçmeden Floransa’da olduğunu anlıyor. ABD’de yaşamasına rağmen bu şehre nasıl geldiğini hatırlamaması ise onun önündeki ilk ve en büyük engeli oluşturuyor.

İçine düştüğü bu durumu anlamlandırmaya çalışan Langdon, daha kendine gelemeden peşine bir suikastçının düştüğünü fark ediyor. Ve tehlikenin kendisine bir nefeslik mesafe ile yaklaştığı o an, doktoru sayesinde hastaneden kaçmayı başarıyor. Langdon’ı kaçırdıktan sonra evinde ağırlayan genç ve güzel doktor, hikayenin devamında da onun en büyük yardımcısı oluyor.

Zaman geçtikçe aklında bazı görüntüler canlanan Langdon, Floransa’ya neden geldiğini bazı ipuçları sayesinde hatırlamaya başlıyor. Langdon’ın bu okyanus aşırı yolculuğunun nedeni de böylece ortaya çıkıyor: Dünya nüfusunun azaltılması gerektiğini düşünen kaçık bir bilim adamı… Ağır psikolojik sorunları olan bu adam, ölmeden önce devreye soktuğu dehşet verici katliam planını, Dante’nin Cehennem tasviri üzerinden şifreli bir anlatım ile açıklıyor. Videodaki şifreyi çözüp beklenen büyük felaketin önüne geçmek, Langdon için bu defa çok zor olsa da elbette imkansız değil…

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Yoksa siz Dan Brown’ın Cehennem romanını hala okumadınız mı? İstanbul ve Yerebatan Sarnıcı’nın tüm detaylarıyla konu edildiği bu nefes kesici roman, bir yandan büyük ve köklü bir tarihe tanıklık etmenizi sağlarken diğer yandan nabzınızı hiç olmadığı kadar hızlandıracak. Dan Brown’ın büyük yankı uyandıran bu eserini hemen sipariş verin, sepete özel avantajlardan yararlanmanın ayrıcalığını siz de yaşayın!

 

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Her ne kadar son derece heyecanlı, sürükleyici olsa da, Brown’ın söz konusu yeni romanı, onu bir markaya dönüştüren eseri Da Vinci Şifresi kadar yankı uyandırıcı olmayabilir..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Sabit Fikir

Fikri Sabit 

Evet Dan Brown yazdı, bir best ve longseller daha, kutlu olsun! Ocak 2013 te adını açıkladı yazar kendi web sitesinde kutlu eserinin, sonra şubatta kitabın kapağını gösterdi bizlere. 
.

27.7.2016

Puanlamalar

%69,9
%17,9
%8,1
%1,7
%2,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.08.2020

Pandemi dönemi en sevdiğim

Yazara dolu anlatımıyla  hayran kaldım. Okurken öğrendiğim öğrenirken  araştırdığım bir kitap oldu. İtalya ya bu kitabi okumadan  önce  gittiğim için üzgünüm. Bu kitabi okuyup öyle  gitseydim daha dolu gezerdim. Kitapta insan neslinin azaltılmasına yönelik bilimadami görüşleri var ve o görüşler  üzerine kahramanları macera  yaşatma söz konusu. Pandemi döneminde zihnimde yeniden yeniden canlandırdım bu kitabi. Anlatılanları yasar gibi...  Filmi kitabin yanında zayıf kalıyor.

18.06.2020

Sürükleyici

Klasik bir Dan Brown romanı sanat tarih ve aksiyon. İçinizde Floransayı görme isteği uyandırıyor

31.01.2020

Kitaplar ve Filmler

Kitaplardan uyarlanan filmler her zaman uyarlandıkları kitaplardan biraz geri kalırlar. Kitap ne kadar tanınmışsa film de o kadar hayal kırıklığı olur. Bana göre bunun tek istisnası Yüzüklerin Efendisi üçlemesidir. Dan Brown'un kitaplarının hepsi  popüler olduğu için filme çekilmeleri de kaçınılmazdı (gişe hasılatı!). Ama ilk iki filmden sonra "ben ne izledim" diye düşünüp ve hala akıllanmayıp üstüne bir de Inferno'yu izledim. O kadar farklı ki! Hala okumayanlar için; kolaya kaçıp önce filmden başlamayın... Sürükleyicilik açısından kitaplarının hepsi iyi, benim favorimse "Melekler ve Şeytanlar". Ancak konu ve kurgusu bakımından bence "Cehennem (Inferno)" en iyi kitabı...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.