Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bitmemiş Öyküler

Bitmemiş Öyküler

Bitmemiş Öyküler

9/10 - 56 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Kemal Baran Özbek
  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
 Bitmemiş Öyküler, Tolkien’in Orta-Dünya efsanesinin çok önemli bir parçasıdır. Özellikle Yüzüklerin Efendisi, Silmarillion ve Hobbit kitaplarını okuyan Tolkien hayranlarının dikkatini çekecek bu kapsamlı çalışma, yazarın yaşarken tamamlayamadığı ama oğlu Christopher Tolkien’in kendi notlarıyla sunduğu bir eser.

 

Bitmemiş Öyküler, Orta-Dünya’nın Birinci Çağı ile Yüzük Savaşı’nın sona erişi arasındaki zamana ait öyküleri kapsıyor. Çöküşü öncesindeki uzun çağlardan Númenor hakkında günümüze kalabilen tek öykünün yanı sıra, Palantíri ve Amroth Efsanesi de yine Bitmemiş Öyküler arasında anlatılıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2016

Baskı Sayısı : 5. Basım

Sayfa Sayısı : 755

Ebat : 13 x 21

ISBN: 9786053752417

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Şahane Bir Kitap Tolkien’in bir türlü vakıf olamadığımız sırrına, sınırlarına bir parça daha yaklaşıyor, Orta Dünya’ya bir parça daha nüfuz edebiliyoruz.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar (2)

Mükemmel

Bu kitabı okuyacaksanız yüzüklerin efendisi hastası olmalısınız orta dünyayı tolkien´i bilmeyen biri bunu okursa çok sıkılır kitap tarihçe niteliğinde ve birbiri ile bağıntılı değil ön bilginiz olmalı ve meraklı olmasınız ben okudum ve hiç sıkılmadım diyebilirim kitap çok kalın ama hiç bitmese diyorsunuz

mükemmel

Her Tolkien sevdalsı okumalı, süper bir kitap.