Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı

Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı

Bir Kurt Cobain Romanı - Genç Ruh Gibi Kokardı

8/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Işıl Özbek
Yayınevi :

Aylak Kitap

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Aylardır baskısı olmayan bir kurt cobaın romanı gözden geçirilmiş çevirisiyle stoklarda...

Kurt Cobain kimdi? Zenginliğe ve üne boğulmuş şımarık bir rock yıldızı mı? Uyuşturucudan ve can sıkıntısından zihni bulanmış bir bunalım ikonu mu? Bütün dünyaya dil çıkaran yaramaz bir çocuk mu? Evrenin yasını tutan bir bilge mi? Hayatı parmak uçlarıyla seyreden bir münzevi mi??

Cobain'in her şeyden kaçmak için geldiği Dayton'da geçirdiği günlerin başka başka gözlerden aktarılışının kitabı bu. Parçalanmış kimliklerini bir arada tutacak bir tutkal peşindeki alkolik gençlerin modern zamanları, popüler kültürü, aşkı, cinselliği ve yaralarını kaşıyışları ya da. Kurt Cobain'i kim öldürdü cümlesinin çoğul yanıtı. Bir Kurt Cobain Romanı, yalnızlığınızı taşıracak, yitirdiklerinizi koyultacak, damağınızda bir zehri dolandıracak.??

Kurt Cobain'i bir yıldız ya da resmi tişörtlere basılan bir ürün değil, zaafları, kusurları ve ıssızlığıyla gerçek bir insan olarak okumak ve boğazınıza kadar zarif bir modern zamanlar eleştirisine batmayı göze alabiliyorsanız, Bir Kurt Cobain Romanı'nı sindirim sisteminize vakit kaybetmeden sokun deriz. Zira hazmı zor olabilir.Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aylak Kitap

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 240

Dil : Türkçe

ISBN: 9786055691844


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!