4/5 - 51 Kişi Yorum Yap, Kazan!
24,32 TL
32,0 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 28 - 30 Ocak
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Bugüne dek size iki kitabı "mutlaka" diye tavsiye ettim... Martı ve Simyacı... Bu üçüncüsü... Bir Çift Yürek... Bu kitaptan çok alıntı yapacağım... Çok söz edeceğim... siz de kitabın sayfalarını çevirirken bana kim bilir kaç defa teşekkür edeceksiniz, adım gibi biliyorum..."
-Hıncal Uluç, Sabah Gazetesi

Batıyı Sarsan yürek!... Çevrenize yabancılaşmaya başladınızsa okuyun derim, bir kapı mutlaka aralanacak!..."
-Ayça Atikoğlu, Milliyet Gazetesi

"İnsanlığın çoktan yitirdiği geçmişini merak edenler için."
-Füsun Özbilgen, Posta Gazetesi

"Bu haftasonu bu kitabı okuyun, Pazartesi hayata yeni -ve daha iyi- bir insan olarak başlayın!
-Murat Birsel, Sabah GazetesiSayfa Sayısı: 211

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Klan Yayınları

 

Puanlamalar

%66
%20
%10
%4
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.12.2019

Etnografik Araştırma Örneği.

Bilimsel araştırma açısından iyi bir etnografik araştırma örneği. Üzerinde çalışılan gruba nasıl dahil olunabileceğini anlatması açısından başarılı. Yazarı dünyada metafizik alanında çalışan biri olarak görülüyor. Bu yönden pozitivist bakış açılı kişiler için bazı yerleri gerçek dışı gelebilir.

16.04.2019

aborjinler

'' bizler birlik içerisinde düz bir yolda yürüyoruz.mutantlar pek çok değişik inançlara sahiptirler; onlar, ''senin kurtarıcın benim kurtarıcım değildir, senin daiman benim daimamdan farklıdır'' derler. oysa gerçek şudur ki, tüm yaşam tek bir yaşamdır. ilerleme yolunda sadece tek bir oyun vardır. sadece tek bir ırk, değişik gölgeler vardır.mutantlar, tanrının adı, tanrının evi, tanrının günü ve tanrının ayini yüzünden tartışırlar. o yeryüzüne inmiş midir ki ? ona ait öykülerden nasıl bir anlam çıkarılabilir? gerçek gerçektir.sen birinin canını acıtırsan, kendi canını acıtırsın. birine yardım edersen, kendine yardım edersin. kan ve kemik tüm insanlarda bulunur. farklı olan yürek ve niyettir.mutantlar bunu sadece bir insan ömrü boyunca geçerli olduğunu, bireysellik ve ayrımcılık anlamında düşünürler.gerçek insanlar bunun sonsuzluğa dek süreceğini bilirler.atalarımız, doğmamış torunlarımız, her yerdeki tüm yaşam, bunların tümü 'birdir'.''

13.04.2019

Bir Çift Yürek

Doğa insansız da varlığını sürdürebilir peki insanlar doğa olmadan varlığını sürdürebilir mi?Hayatının,doğanın,yaşadığın her anın ve her şeyin kıymetini daha iyi anlayıp,tekrardan kendini ve hayatını sorgulayabileceğin harikulade bir eser. Ürettiğimiz ve ürettikçe kazandığımız şeylerin içinde hapsolmaktan kurtulup sadece kendimizle ve doğayla bütünleşip her şeyin bir harmoni içinde olup anlam kazandığını ve bunu hissedersek  tüm bu uyumu görebileceğimizi de gösterir bize.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız