4,5/5 - 18 Kişi Yorum Yap
7,3 TL
10,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 17 - 21 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bu eser;


Tüm imkânsızlıklara ve elverişsiz doğa koşullarına rağmen, bir avuç aydının önderliğinde; askerlerden din adamlarına, profesörlerden öğretmenlere, doktorlardan iş adamlarına kadar, her meslekten insanın halkla omuz omuza bir dayanışma sergileyerek, ülkelerini geri kalmışlıktan kurtarmak için nasıl büyük bir uygarlık mücadelesi verdiklerini, tüm insanlığa örnek olacak bir şekilde gözler önüne sermektedir.


Herkesin kendince dersler alacağı bu kitap, ülkemizin içinde bulunduğu zorunlu geçiş sürecinde, güzel yurdumuzun halk gücüyle kalkınmasına ve toplumsal dayanışma ruhuna vesile olması açısından çok büyük önem taşımaktadır.


“Beyaz Zambaklar Ülkesinde” adlı bu eser, Cumhuriyet’in ilk yıllarında Müdafaa-i Milliye Vekaleti (Milli Savunma Bakanlığı) tarafından askerlere tavsiye edilmiş ve Maarif Vekaleti (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından da öğretmen okullarının son dönem mezunlarına birer adet hediye edilmiştir


 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%88,9
%0
%5,6
%0
%5,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.11.2013

Farkedilmeli, anlaşılmalı...

Kitabı okurken Atamızın okumamızı emrettiğini öğrendim. Ve hala kitabın bu kadar az farkındalık içerisinde olduğunu görerek şaşkınlık içerisinde kendimden utandım. Son günlerde yaşananlardan dolayı gidişatımıza daha çok üzülerek, bir an önce anlayarak okunmalı ve okutulmalı diyorum...

17.04.2008

İbretlik

Tanıdık bir şeyler var bu kitapta. Acıtıyor, utandırıyor...

20.01.2006

Mükemmel

Etrafımdakiler çok kitap okursun diyorlar, bunu göz önüne alarak tek kelime söylemek istiyorum. Hayatımda okuduğum en mükemmel, en eğitici, tüm enleri içinde barındıran bir kitap, her önüme gelene okumaları için önerir, sevdiklerime hediye ederim. Anlayacağınız bu kitap hayatımda 1 numara. Bu ülkede bu kitabın gerek askeri öğrencilerine ve gerekse diğer eğitim birimlerinde kesinlikle ders olarak anlatılmalı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.