3/5 - 2 Kişi Yorum Yap
11,9 TL
17,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 03 - 06 Haziran
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Çevremizde dolanan kurtların sesini duyuyordum ama onları göremiyordum. Birden durdu ve “İşte oradalar,” dedi fısıltıyla. Feneri hızla gösterdiği tarafa çevirdim. Fenerin ışığına yakalanan kurtlar hareketsiz kalmıştı. Sadece dişlerini çıkarıp hırlıyorlardı. Elimdeki fener birdenbire söndü. Birkaç saniye sonra fener yeniden yandığında kurtların bize doğru yaklaştığını fark ettim.

Fenerin sönüşünü fırsat bilen kurtlar gitgide bize yaklaşıyordu. “Sönmesin, n’olur sönmesin!” diye dua ederken fener bir daha söndü. Fenere birkaç defa tokat attım, salladım. Nihayet fener tekrar yandığında ağızlarında salyalar akan kurtlar dibimize kadar gelmişlerdi. Hançerelerinden fışkıran ses çok ürkütücüydü. Korkumdan sıtma nöbeti geçiren hasta gibi titriyor, tüfeği bir türlü dolduramıyordum. Fener tekrar söndüğünde “Yan artık, yan!” diye bağırmaya başlamıştım. Uyandığımda ter içinde kalmıştım ve salondan annenin sesi geliyordu: “Kahrolasıca soba, yan artık!”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%50
%0
%50
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.11.2018

Bahçe Evi

Akıcı bir dille kaleme alınmış çalışma bizlere, yazarımızın hayatının bir döneminden heyecanlı ve kısa öykülerle kesitler sunmakta. Kitabı okurken yazarımızın babasının emekliliği sonrasında inşa edip, oturdukları Bahçe Evi’nde başlarından geçen olaylarla aslında sadece anılarına tanıklık etmekle kalmıyor aynı zamanda da babasıyla aralarındaki derin bağı da hissediyoruz. Kitapla ilgili çok fazla bir yorumda bulunabileceğimi sanmıyorum zira yazarımızın tüm yüreğini ortaya koyduğu, samimi ve çok özel bir eser karşımdaki. Bazı olaylardan özellikle etkilendiğimi belirtmek isterim. Yazarımızın babasının geçmişi, “akrep” bölümü ve elbette son bölüm. Kısa olmasına rağmen dolu dolu bir kitaptı.

17.10.2018

Harika Anlar

İçimizdeki duyguları büyük bir profesyonellikle ortaya çıkaran harika anlar yaşayacağınız her hikayesinde bir parçanızı bulacağınız ve kaçınılmaz sonun üzerimizdeki etkisini iliklerinizde hissedeceğiniz samimi bir hayat öyküsü...Yazarının yüreğine emeğine sağlık

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız