5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
9,72 TL
13,89 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 14 - 18 Temmuz
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Ey Mantık! Sana meydan okuyan güce hayret ediyorum

Kalbinin isteklerine karşı koymaya güç yetiremeyen bu çocuk, başına gelecekleri önceden tahmin edebiliyordu.

İlk görüşte âşık olan Kerem'in duygusal ve mantıksal dünyasında neler yaşadığını anlatıyor bu kitap... Arkadaş çevresinin Kerem'in içinde bulunduğu duruma yaklaşımına değiniyor. Farklı görüş ve tutumların arasında kalan Kerem'in kendine çizdiği yolda ilerlerken, toplumsal çatışmalara da, kadın-erkek ilişkilerine de birçok cepheden bakma şansını yakalıyoruz.

Kitapta saf ve temiz bir aşk hikâyesi akarken, son derece bilimsel tahlillerle, âşık bir insanın, erkek olsun kadın olsun, kalbindeki sevgi ve üzüntü hislerinin nasıl oluştuğunu Kerem'le birlikte biz de öğreniyoruz. Dahası, insanlar cinsel anlamda nasıl tahrik oluyorlar, kıskançlık nasıl gelişiyor, gibi soruların cevaplarını da alıyoruz.

Sıcacık, saf bir aşkın konu edildiği bu roman, güzel bir aşk hikâyesi okumanın ötesini vaat ediyor...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artikel Yayıncılık

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.09.2015

Alıntı

Saat, gece yarısını gösterdiğinde, bir evin penceresinde delikanlının biri, camın buğusunu eliyle sildi. Bir gökyüzüne, bir de ayın bulutlardan her kurtuluşunda ışıl ışıl parlattığı sokağa doğru baktı. Gözlerindeki yaşlar kurumuş, sıra konuşmaya gelmişti. Şöyle dedi azarlarcasınaÿ;
“Ey bulut! Neden ağlıyorsun? Senin yüreğinde de bir hasret mi var? Ay’ı neden gizliyorsun bizden? Yoksa onu seviyor musun? O seni sevmiyor mu yoksa, o yüzden mi ağlıyorsun? İçin neden bu kadar siyah? Ağlayarak kendini tüketiyorsun... Değer mi yok olmaya? Değer mi o ay için, o ay tenli için? Nazlı gelin için değer mi?”
Sonra şehre döndü kızgın sesiyleÿ;
“Ey şehir! Peki sana ne oluyor? Sokakların, ayın ışıltısı ile parlıyor. Toprak kokusunu sürmüşsün üstüne. Ağaçları buket, lambaları pırlanta yapmışsın. Sana ne oluyor şehir? Sen koynuna aldığın insanları sev! Ayı sevmek senin neyine?! Bulutun gözyaşları olmasa, neye yararsın adi şehir?!”

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.