Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aysel

Aysel

Aysel

Buna Yürek Dayanmaz...

Yayınevi :

Nesil Yayınları , Roman Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Halit Ertuğrul, her gün sayısız mektuplar alan bir yazar. Bu mektuplarda müthiş olaylar, çeşitli anılar ve dönüş hikayeleri yer alıyor. Mektuplar; başı boş, perişan, bitkin ve günahlara bulanmış hayatların nasıl kurtulup, imanla buluştuğunu, yüreklerin nasıl huzurla dolduğunu ve gözlerin nasıl yaşlar döktüğünü dile getirmektedir. Elinizdeki AYSEL isimli kitap da, böyle bir mektuptan oluşuyor. Öksüz ve yetim kalmış, yetiştirme yurdunda büyümüş, insafsız insanların ve art niyetli kişilerin elinde gençliğini harap etmiş bir genç kızın, akılları durduran hayat mücadelesi ve sonunda amansız kanser hastalığı... İntihar edip, kurtulmayı isterken, gönlüne doğan, içini aydınlatan iman ışığıyla müthiş bir dönüş, ibretli bir son. İnsan ilişkilerini, gençlik problemlerini, toplumsal yozlaşmayı sorgulayan bu kitap, intihar etmek üzere olan bir kızın kurtuluşunu anlatmaktadır.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 182

Baskı Yılı: 2010


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesil Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 182

Dil : Türkçe

ISBN: 9799758499693


Yorumlar (2)

Aysel

Bu kitap çok güzel!Arkadaş tavsiyesiyle aldım ve 2 günde bitirdim. İnsan okudukça sonunu getirmek istiyor! Çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim. Sevgilerimle.

Mükemmel

Hayatımda okuduğum en sürükleyici ve etkileyici kitaplardan birisi. Verilen parasının hakkını sonuna kadar hakediyor kitabın yazarı bence. Zaten ilgi çekici olan kitabın kahramanı gerçek hayatta yaşamış olan bir kız ve göz yaşartan hikayesi. Özellikle gençler mutlak okumalı...