Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Tamamen bağımlılık yapıcı. Eğer bir sonraki sabaha işleriniz varsa kesinlikle okumaya başlamayın çünkü Asla Vazgeçemeyeceksiniz."
-San Fransisco Chronicle
* * *
"Hızlı ve eğlenceli bir lunapark trenine binmiş gibi, hiç bitmesin isteyeceğiniz ve sıkı sıkıya sarılacağınız bir kitap. Ardından kalan zamanı da çocuklarınıza sarılmak için ayırmalısınız."
-Library Journal
* * *
"Bağımlılık Yapıcı..."
"Bir gencin özel hayatı mı? Yoksa ailesinin bu özel hayatı bilmesi mi daha önemlidir?"
"Ergenlik çağındaki bir gencin isyankâr tavırlarını, tamamıyla kontrolden çıkmış davranışlardan nasıl ayırt edebilirsiniz?"
"İntihara eğilimli bir çocuğunuz varsa ne yapmalısınız?"
"Acaba sıradaki siz misiniz? Yaşayacağınız gerilimler yerini rahatlığa bırakacak bile olsa, acı çekeceksiniz"
-Publisher Weekly.
* * *

ASLA VAZGEÇME

Tia ve Mike Baye, bir gün hiç hoşlanmadıkları ebeveyn modeline bürünerek, çocuklarını çok sıkı bir şekilde koruyup onları gözetleme içgüdüsüne kapılacaklarını hayal edemezlerdi. Fakat on altı yaşındaki oğulları Adam, son zamanlarda aile bağlarından bir hayli uzaklaşmış, okulda bugüne kadar yaşamış olduğu olayların son halkası, sınıf arkadaşı Spencer Hill'in intiharından sonra onun için endişe etmekten başka bir şey yapamaz olmuşlardı. Adam'ın bilgisayarına karmaşık bir casus yazılımı yüklemişler ve zaman içinde bilinmeyen bir kişiden oğluna yönelik mesajlar geldiğini görmüşlerdir: "Asla Vazgeçme, her şey yolunda."

- - - - - - - - - - - - -

Betsy Hill, oğlu Spencer hatırasına sınıf arkadaşları tarafından yapılmış olan siteyi gezerken gözüne bir resim takılır. Resim oğlunun öldüğü gece çekilmiştir ve görünüşe bakılırsa oğlu o gece yalnız değildir… Hemen, kamera kadrajının dışında duran kişinin Adam Baye olduğunu düşünür, fakat Adam kayıplara karıştığında, çevrelerini sinsi ve derin bir şeyin kapladığının farkına varmıştır. Tia ve Mike Baye'ye gelince, cevaplamaları gereken soru: Konu çocuklarınız olduğunda çok fazla şeyi bilmeniz mümkün müdür?


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 560

Baskı Yılı: 2008


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 470

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları

 

Puanlamalar

%53,8
%34,6
%11,5
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

18.04.2015

güzel

Aileler arasındaki ilişkileri ve lise çağındaki çocukların sorunlarını roman tadında yazmış. Doktor bir baba, avukat bir anne ve kaybolan oğullarıyla başlayan bir macera. intihar eden bir genç. olaylar arasındaki ilişkiler. Mutlaka okuyun.

04.05.2010

Vasat son!

Harlan Coben'le tanıştığım kitap. O kadar övülüyordu ki yazar ve kitapları okumadan edemedim. Geçekten de bu kitapta olayların akışı birbirine bağlanışı hoştu. Ancak bir durum var ki olayların bu güzelliğine bu son yakışmamış. Daha şok edici bir son olabilirdi. Ayrıca katilin cinayet işlemesinin dayandırıldığı sebep de abartılı bence. Ama genel olarak baktığımızda hoş bir kitap olarak nitelendirilebilir. Yazarın diğer kitaplarını da okumayı düşünüyorum..

27.01.2010

İnanılmaz Sürükleyici

Kitap tek kelimeyle süper. Kesinlikle okuyun...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız