4,5/5 - 30 Kişi Yorum Yap
14,95 TL
23,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 01 Mart - 06 Mart
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Aşk ve Öbür Cinler Kitap Açıklaması

"Mezar yazıtı ilk kazma darbesiyle parça parça yerinden fırlamış, bakır renginde canlı bir saç yığını mezardan dışarı taşmıştı. Ustabaşı, işçilerinin de yardımıyla bunları tümüyle dışarı çıkarmak istedi, ama saçları ne kadar çok çekerlerse o kadar uzun ve gür görünüyorlardı; sonunda hâlâ bir kız çocuğunun kafatasına yapışık son saç telleri de dışarı çıktı... Yere yayılan o harikulade saçlar yirmi iki metre on bir santim uzunluğundaydı..."


 


Gabriel García Márquez, yıllar önce tanık olduğu bu ürkünç olayın izini sürerek, gizemli bir aşk öyküsü çıkarıyor ortaya, bahtsız bir genç kızla bir rahibin olağandışı aşklarının öyküsünü. Büyülü gerçekliğin büyük ustası, Aşk ve Öbür Cinler’de, yaşama ve ölüme meydan okumakla kalmayan, aklın ve inancın sınırlarını da zorlayan bir aşk hikâyesi sunuyor okurlarına. Gerçekle söylencenin ustalıkla harmanlandığı çağdaş bir novella.


 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%73,3
%20
%6,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.01.2021

Muhteşem

Marquez dehası her kitabında olduğu gibi bunda da görülüyor.

24.10.2011

..

Marquez o kadar yüksek bir çıta oluşturdu ki kafamda, pek çok romandan daha güzel bir konusu, çok iyi bir anlatımı ve bu kez tadı kursakta kalmış büyülü gerçekçilik nüansları olmasına rağmen aradığımı bulamadım sayılır.Yüzyıllık Yalnızlık ve Kırmızı Pazartesi´yi okuduktan sonra insan her romanında olağanüstüyü arıyor,iyiyle yetinemez oluyor.Dediklerime çok aldırmayın,okuyun.

02.04.2007

Bir Başka Marquez Klasiği

Marquez yine konuşturmuş bence. Gerçi yüzyıllık yalnızlıktan sonra pek de iç açıcı değil ama yine de sürüklüyor insanı. Değişik konusu, İnci Kut'un mükemmel çevirisiyle birleşiyor, sizi adeta peşinden sürüklüyor. Okunması gereken bir eser.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.