Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bir Tutku Rüyasından Uyanış...

Güzeller güzeli Leydi Emily'nin hayallerini heyecanlı bir aşk ve mutlu bir evlilik süslemektedir. Savaştaki bir İngiliz lordunun en küçük kızı olan Emily, babasının şatosuna gelen gizemli bir yabancıdan çok etkilenir. Bu nefes kesici adamın Emily'nin hasretini çektiği beyaz atlı prens olma ihtimali var mıdır? Ravenswood Kontu Draven de Montague gerçekten de Emily için gelmiştir... ama bunun aşkla hiçbir ilgisi yoktur.

Düşmanın Şefkatli Kollarında...

Birbiriyle kavgalı olan iki soylu ailenin arasında barışı sağlamak adına kral, düşmanının kızını bir seneliğine alıkoymasını emretmiş olmasa, Draven'ın en büyük rakibinin evine adım atması söz konusu bile değildir.

Ama kralın sözü kanundur ve Draven gidip düşmanının kızını teslim alır. Ancak en kötüsü, bu kızın, Draven'ın hiç kimsenin kendisini baştan çıkararak kalbine girmesine izin vermeyeceğine dair ettiği yemini bozmasına yol açabilecek kadar güzel bir varlık olmasıdır. Emily tutkusunun ateşiyle bu mağrur savaşçının savunmasını yakıp kül edebileceğinin farkındadır. Ancak Draven'ın tatlı dudakları ile cesur, tutkulu dokunuşlarının teslimiyeti, her ikisini de kavurup yok edecek kadar sıcak bir ateş yakarsa ne yapacaklardır?


"İlgi çekici karakterler, rengârenk bir arka plan ve... romantik bir aşk hikâyesi... Gülecek, iç geçirecek ve büyük keyif alacaksınız."
Romantic Times

"Tutku ve görkemin, şefkat ve mizah duygusunun mükemmel karışımı. Her sayfası ayrı bir keyifti! Kinley MacGregor artık 'mutlaka okunacaklar' listemin en tepesinde duruyor."
Teresa Medeiros
Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.05.2012

ARZUNUN EFENDİSİ

Editörün Notu: Eleştiri, kitabın konusu ile ilgili bilgiler içermektedir.

Kinley MacGregor__Arzunun Efendisi... Son zamanlarda okuduğum en en en güzel kitaplardan bir tanesiydi... Ama her güzel şey gibi bu da bitti... SeRpiL...

Yer yer kahkahalarla güldüğüm ( bu kısım daha ağır basıyor) ve yer yer de Draven´e deli gibi üzüldüğüm, karmakarışık duygular bırakan bir kitap oldu... Her karakteri ayrı sevdim... Şaka gibi :)) Kral Henry´i bile sevdim :)) Ama en en en çok da Draven'in kardeşi Simon'u sevdim...

Ben şimdiden onun kitabının hayalini kurmaktayım... Elbette tek duam, her kardeşin başına gelen akıbetin olmaması...
Hani hep yazarlar, ilk kitapta kardeş esprili, cana yakın, hayat dolu olur ama ne zaman şahsına kitap yazılır, işte o zamanda acıların çocuğu moduna sokarlar küçük kardeşleri! İşte temennim Simon'un da bundan nasibini almaması.

Draven ve Hugh´u kralın karşısına getiren birbirlerinin topraklarına yaptıkları sözde saldırıdır... Ve ceza olarak Kral Henry, Hugh'dan en sevdiği kırılgan! kızını bir yıl boyunca Draven´nin koruması altına vermesi ve Draven'den de söz alarak şeref yemini etmesidir...

Draven... Hayatı babasının diktatörlüğünde geçmiş, acı hissetmeyen gülmeyen taş kalpli bir savaşçı şövalyedir... Ravenswood Kontu Draven Montague dendi mi akar sular durur... Savaş meydanlarında gözünü kırpmadan adam öldürmesi ile ünlenmiştir... Aşk yada evlilik onun için söz konusu bile değildir...
Henry´e şeref sözü verdiğinde tutmak onun için çok kolaydır... Tabi bu söz Emiliy görmeden ve Emiliy´nin üstün evlenme çabalarına tanıklık etmeden önceydi :)

Emiliy... Babasının gözünün nuru... Şatoya hapsolmuş ve asla babasının onu evlendirmeyeceğinden korkmaktadır... Draven'in koruması altına girdiğinde tek hedefi onu evlenmeye ikna etmektir... Ahh söylemeden geçemeyeceğim Emiliy okuduğum en açık sözlü leydiydi :)

Vee olaylar zinciri mükemmel bir komedi, aşk, arzu, ihtiras ve Emiliy'nin Draven'i ikna etme mücadelesi ile başlar...
Sonlanma şekli ve sonlanırken başlarına gelenleri okurken müthiş keyif alacaksınız...
Çok severek okudum... Ve tarihi aşk hikayeleri sevenlerin asla kaçırmaması gereken bir kitap...
Kesinlikle tavsiyemdir...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.