Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aldatmak

Aldatmak

Aldatmak

6/10 - 46 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Çevirmen: Emrah İmre
Yayınevi :

Can Yayınları , Roman Dizisi

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

... yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak... tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kâinatın ruhunda iz bırakacak: sevgim. Linda ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde. Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor. Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor. Oysa Linda'nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek...

Çünkü yaşamak sevmektir. Paulo Coelho Aldatmak'ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikâyeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden... Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 275

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 231

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 275

Dil : Türkçe

ISBN: 9789750723209


Yorumlar (24)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
boşa geçen zaman

sonuna kadar okumakta zorlandığım ne anlattığı konusunda hiçbir fikrimin olmadığı bir kitap.  konular dağınık..alışılmış bir hikaye..simyacı referansıyla almıştım. hayal kırıklığı..

bir paulo coelho kitabı değil

Son dönemde erotik hikayelerin çok satıyor olması, yazarı bu tarz bir kitap yazıp işi ticarete dökmesine neden olmuş gibi. Kitapta geçen karakterler biraz fazla abartılmış. Hepsi acayip yakışıklı, güzel, zengin ve akıllı. Ama insanoğlunun tutkuları bu aklı ve güzelliği insanın başından alabiliyor. Bu açıdan bakıldığında olumlu. Diğer taraftan aktarılan sahneler çok canlı, kitabın dili akıcı fakat kitap akılda kalıcı değil. Sıradan bir kitap, Paulo Coelho´yu sevenler tarafından okunabilir.

Amatörce

yazarın adı tanınmış olmasa bunu yazan daha amatör denecek kıvamda bir kitap kitabın ana fikri ile kurgu bence çelişiyor desteklemiyor  okunası kısımları yok değil o da yazarın uzmanlığından kaynaklı olsa gerek vasat buldum