İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 616

Dil : Türkçe

Geri dönmüyorlardı! Artık niye Dünya'da olduklarını biliyorlardı.Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.Evrende hata yoktu, tes ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Yazar Hakkında

Akilah Azra Kohen

Akilah Azra Kohen

İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema ile Ottawa Üniversitesi Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümlerinden mezundur. Daha sonra, Boğaziçi Üniversitesi Klinik Psikoloji Master Programına katılmıştır. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca konuşan Azra Sarızeybek Kohen, bir çocuk annesidir. Organik tarıma, evrenin matematiğine ve bir Yaratıcı olduğuna inanır. Hiçbir politik görüşü yoktur. Dünyadaki ... Tamamını görKitap Açıklaması

Geri dönmüyorlardı! 
Artık niye Dünya'da olduklarını biliyorlardı.
Yaşam enerjisinin bu şekilde yağmalanmasına izin vermeyeceklerdi, ne pahasına olursa olsun ona sahip çıkacaklardı.
Evrende hata yoktu, tesadüf yoktu!
Nihayet anlamışlardı.
İnsan doğulmaz, insan olunurdu.
Masalla gerçeği ayırt edebilecek okurlara...
(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%64,9
%12,2
%14,9
%1,4
%6,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap
çığır açıcı

Popüler kültüre malzeme olup dizisi çekilen ve böylelikle TR çapındameşhur olan Fi,Çi,Pi serilerini okumadım; okumayı da düşünmüyorum. Hatta bu sabun köpüğü kitaplar yüzünden Aeden'e uzun süre haksızlık ettim,almadım,okumamakta direndim. Şimdi ise bitecek diye aklım gidiyor. İlk 30-40 sayfası beklenen sürükleyiciliği vermeyebilir; sabredin! Güzel bir hayal gücünün yine güzel bir anlatımı olmuş. Tabi içindeki bilgilerin büyük kısmı gerçek. Okurken notlar alıp araştırma yapmak isteyeceksiniz (istemelisiniz de). Kısacası, okuyun lütfen. Pişman olmayacaksınız.

beğenmedim

fi ci pi yi okudum aynı sürükleyiciliği  bu kitaptan da beklemiştim ama umduğumu bulamadım 25 sayfayı çok zorlanarak okudum sonra bıraktım. Begenenlere sormak istiyorum sizde başta zorlandınız mı ? bazı kitaplar sonradan daha akıcı olabiliyor o yüzden merak ettim.

Dön Bir Dünya' ya Bak..

Yine ve yeni farkındalığı yüksek bir kitap. Bu kadar iyi analiz edebiliyor ve analizleri dupduru bir dil ile yazıya aktarabiliyor olmak.. 600 sayfa ve her sayfası bir öğüt niteliğinde. Emeğine ve yüreğine sağlık.