Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Victor Hugo'nun sözünden hareketle, okumayı kendine şiar edinen, yaşam felsefesi hȃline getiren, okumadığı günleri yaşanmamış sayan siz değerli okurlarımızın sıcaklardan mütevellit bedence yorgun düşmüş dimağlarınızda hoş bir rayiha bırakacak bilhassa deneme ve hikâye ağırlıklı eserlere yer verdiğimiz Temmuz-Ağustos sayısını hazırlayıp sizlerin beğenisine sunmanın tatlı telaşını ve heyecanını yaşıyoruz.

Ayrıca geleneksel hȃle getirdiğimiz YAZAK (Yazarlık Akademisi Derneği) ve Acemi Aktüel ve Edebiyat dergisi işbirliğiyle 6. kez düzenlenen 2019 Türkiye Geneli Yetişkinler Öykü Yarışması'nda dereceye girerek ödülle taltif edilen üç yeteneğin eserlerine bu sayımızda yer verdik. Birbirinden güzel eserler arasından seçmekte zorlandığımız bu üç hikâyeyi sizler de eminim severek okuyacaksınız.

Birincilik ödülüne “Lades” adlı öyküsüyle Ceren Türkkan, ikincilik ödülüne “Kutup Yıldızı” adlı öyküsüyle Sitare Çalı, üçüncülük ödülüne ise “Yaşanan Yaşanmayan” adlı öyküsüyle Mine Oktar layık görülmüştür. Yarışmamıza teveccüh gösterip eser gönderen üç arkadaşlarımızı da yürekten tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu sayımıza şiirleriyle katkı sunan şairlerimiz: Hasan Ildız, Furkan Özcan, Şener Beyter, Selahattin Eğe, Şefika Türk

Hikayeleriyle yeni sayımızda yer alan yazarlarımız ise Kazım Demir, Deniz Orallı, Mevlüt Güler

Deneme türünde yazan Canan Aslan, Nursal Gümüşkuyu, Muhammet Korkmaz, Eftelya Fettahoğlu, Göksel Erkılıç, Ahmet Atak, Süheyla Karaca Hanönü, Gamze Beken, Gazel Yiğit'in yazılarını okurken kâh düşünecek kâh hüzünlenecek kâh boşa geçen zamanınıza hayıflanacaksınız…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.