Yetişkinliğe Hazırlayan Çocuk Kitapları

Yetişkinliğe Hazırlayan Çocuk KitaplarıÇocukluğumuzda okuduğumuz kitapları her zaman kendimiz seçemeyiz; ancak hangi satırları hatırlayıp hangi karakterlerin sesini yıllar sonra bile işitebildiğimiz bize kalmıştır. “Çocuk kitabı” kavramının sınırının nerede başlayıp nerede bittiğini söylemek kimseye düşmez. Henüz hayata yeni adım atmışken, çok daha meraklı ve iştahlıyken okuduğumuz kitaplardır belki de çocuk kitapları. Onlardan bir kısmı, içimizde bir yere yerleşir ve bizi hiç terk etmez...


5 ADET

    Hazırlayan: Abbas Bozkurt
    1984 yılında İstanbul’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünün ardından, aynı üniversitede Eleştiri ve Kültürel Araştırmalar Yüksek Lisans programını tamamladı. Altyazı Aylık Sinema Dergisi ve Time Out İstanbul’da editörlük yaptı. 2014 yılından bu yana Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyesi. Pek çok farklı mecrada sinema ve edebiyat üzerine yazmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.