Yazar Adayları İçin Yol Haritası Kitaplar

Yazar Adayları İçin Yol Haritası Kitaplar

Yazmak kendimizi ifade etmek için kullandığımız yöntemler içinde en popüler olanlardan biri. Aynı zamanda oldukça da zorlu bir meşgale. Birçoğumuz bu zorlu yolda zaman zaman desteğe ve önümüzü aydınlatacak bir ışığa ihtiyaç duyabiliyoruz. Böyle anlarda kimi zaman rüştünü çoktan ispat etmiş yazarların kaleme aldığı kitaplar oluyor yol göstericimiz, kimi zamansa yazarlık üzerine yazılmış kitaplar. Özellikle konu tıpkı bir kas gibi güçlendirilmesi gereken edebi yetkinlik olunca antrenman ihtiyacı da kaçınılmaz oluyor. Peki nereden başlamalı? İşte yazar adaylarının bir yol haritası çıkarmasına yardımcı olabilecek kitaplar
13 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.