Tüm Gençlerin Okuması Gereken 20 Kitap

Tüm Gençlerin Okuması Gereken 20 Kitap

Gençliğe, gençlere armağan edilmiş bir bayram 19 Mayıs. Gerek bedenleri, gerekse zihinleri demir gibi sağlam, kuvvetli ve ışıl ışıl olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlarız! Böylesi özel ve anlamlı bir günde genç dostlarımız için modern klasiklerden oluşan, zihin açıcı bir okuma listesi hazırlamak istedik ve tüm gençlerin kütüphanesinde bulunması gerektiğine inandığımız yazarlardan 20 kitabı sizler için seçtik. Şimdiden iyi okumalar dileriz.


17 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.