Sevinç Erbulak'ın idefix dostları için seçtiği kitaplar

Sevinç Erbulak (d. 20 Ekim 1975, İstanbul), Türk tiyatro oyuncusudur.

Tiyatrocu bir anne (Füsun Erbulak) ve babanın (Altan Erbulak) kızıdır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Televizyon dizileri ve sinema filmlerinde de oynamaktadır. Epsilon Yayınları'ndan 2002 yılında "Gözünü kırpma, düşerim" adlı kitabı çıkmıştır.

Avukat Dalin Midyat ile evliliğinden 2006 yılında Zeynep Kavin adını verdiği kızı dünyaya gelmiştir. (Wikipedia'dan alınmıştır.)

Yazarımızın Notu: çok zor ama bu.

10 kitap benim için seçmesi imkansız bir 'on'...o zaman şöyle diyelim...birinci kitabım,kutsal kitabım 'küçük prens',sonrası sırasız ilerliyor,şöyle kiii:), 'korkma ben varım' murat menteş. çünkü o bir kelime büyücüsü.

'nü peride' hakan akdoğan. hayatımda okuduğum en etkileyici tutku hikayesi.

'varolmayanlar' doğu yücel. çünkü insana varolmayanlardan biri olduğunu hatırlatıyor,bir şölen bu kitap.

'konuşmayan tavuskuşu camio'.berrak yurdakul. berrak tanıdığım en iyi kadın yazar,en iyi hikaye anlatıcısı... 'altıncı ırk' berrak yurdakul. bir masal,insanı sarmalayan bir ağıt.

'imkansızın şarkısı' haruki murakami. kitap değil bir sinema filmi,bir araya gelmesi imkansız bütün kelimelerin yanyana olduğu bir kitap.

'şairin romanı', 'çador' murathan mungan. okurken seyahat ettiğim iki kitap,hiç yerimden kalkmadan.en sevdiğim murathan kitapları.

'az','ziyan' 'kinyas ve kayra' 'piç' hakan günday. çünkü'sü yok,çünkü onları hakan günday yazdı:) 'oda' emma donoghue. son okuduğum kitap.ilk 'on'umda olmazsa olmaz:)

çok zorlanarak yazdım çünkü bir bu kadar daha var aslında...
sevgiler. sevinç erbulak.
8 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.