Sevilen Yazarların İlk KitaplarıBu liste, eserleriyle milyonları peşinden sürükleyen, büyük bir tutku ile okunan ve her kitabı merakla beklenen yazarların edebiyat dünyasına ilk adım atışlarını merak edenler için derlenmiştir. 

Kimi yazarlar ilk eserlerinin basılması için yayınevi bulamamış veya reddedilmiş, kimilerinin eserleri ise ilk yayımlandığında eleştirilmiş ve edebiyat çevrelerinden geçer not alamamıştır. Fakat yazma tutkusunu sürdüren bu yazarlar başarıya ulaşarak herkesten tam not almayı başarmışlardır. 

Listemizde kendinden sonra gelen yazarları etkilemiş ve "kült" haline gelmiş yazarların yanında, edebiyat dünyasına yeni giriş yapmış Türk edebiyatı yazarlarımıza da yer verdik. Edebiyatımıza hızlı giriş yapmış bu yazarlarımızın ilk eserleri ile sizin de tanışmanızı istedik. 

Keyifli okumalar.
18 ADET

    x

    İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız