Prof. Dr.Veysel Batmaz'ın idefix dostları için seçtiği kitaplar

Prof. Dr. Veysel Batmaz 1953 yılında Bursa'da doğru. Maarif Koleji'ni bitirdi. ODTÜ Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu, Ankara Üniversitesi'nde iletişim doktorası yaptı. Lisans üstü çalışmalarını University of Pennsylvania-Annenberg School for Communication'da sürdürdü; efsanevi iletişim akademisyenleri George Gerbner'in asistanlığını yaptı ve Jürgen Habermas'ın kısa dönemli öğrencisi oldu.

Reklam ve araştırma sektörlerinde çeşitli görevler aldı. Manajans/Thomson Reklam Ajansı'nda Eli Acıman'ın yanında üç yıl araştırma müdürlüğü yaptı. Birçok üniversitede reklam, araştırma yöntemleri, iletişim, sosyal psikoloji ve siyasal düşünceler alanlarında dersler verdi. 2000 yılından beri İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ve Araştırma Yöntemleri Anabilim Dalı başkanıdır. TÜRSAK, Tarih Vakfı ve Bilişim Vakfı kurucu üyesidir.
1 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.