Mutluluk Günü'ne Özel: Mutlu Eden Kitaplar

Mutluluk Günü'ne Özel: Mutlu Eden KitaplarGünün sonunda, öyle ya da böyle, hepimiz aynı nihai amaçta bir araya geliyoruz: Mutlu olmak. Günümüzde, hayatın birçoğumuza dayattığı zorlu şartlar altında mutluluğun da yüksek bir dağın tepesindeymiş gibi görünmesi çok normal. Fakat gerçekten de öyle mi? Mutluluk gerçekten de az sayıda şanslı insanın ulaşabildiği bir servet mi? Yoksa bir insan hakkı mı? IDEFIX ailesi olarak, 20 Mart Uluslararası Mutluluk Günü'nde gerek ilettikleri öğretiler, gerekse konu edindikleri kişisel yolculuklarla mutluluk dağının tepesine bir adım daha yaklaşmanızı sağlayabilecek kitapları listelemek istedim. Çünkü hepimiz mutlu olmayı hak ediyoruz! Uluslararası Mutluluk Günü'nüz kutlu olsun! Mutlu günler!


16 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.