Mutlaka Okunması Gereken 100 Gerilim Romanı - Ren Kitap

Mutlaka Okunması Gereken 100 Gerilim Romanı

İnsanoğlu yazmayı öğrenmeden önce hikâye anlatıcıları gerilim öykülerini dinleyenlerine anlatmaya başladı. Yaklaşık 3000 yıl önce şair-sanatçı Homer, Akdeniz’de dinleyenlerini büyülerken, onun başlıca yapıtlarından biri, bugün hiçbir rafa sığmayan bir masalıydı: Tehlikedeki karısını ve oğlunu kurtarmak için, savaştan eve dönerken olağanüstü varlıklarla dövüşen Odesa.

Savaş mağduru Odesa ailesini kurtarmada çaresiz kaldı.

Beowulf, cehennem yaratığıyla karşılaşması pahasına halkını korumaya kararlı bir kraldı.

Issız bir adada tek başına kalan, gemi kazası kurbanı Robinson Crusoe, hayatta kalmanın yollarını arıyordu fakat bir gün hiç beklemediği bir şey buldu: Ayak izleri.

Gerilim, dünyamızı saran, sevdiğimiz, bizi biz yapan en derin umutlarımızı ve korkularımızı anlatan en eski hikâye türüdür. Gerilim türünün okuyucularına hem öneriler sunan hem de bünyelerini besleyen rehber niteliğinde bir kitap: Mutlaka Okunması Gereken 100 Gerilim Romanı

1 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.