OkurYazar Hanım - Motosiklet Tutkusu: İki Teker Tutkunları İçin Okuma Önerileri

OkurYazar Hanım - Motosiklet Tutkusu: İki Teker Tutkunları İçin Okuma ÖnerileriSevgili OkurYazar Hanım;

 

Bugün benim için öyle heyecan verici bir gün ki anlatamam! Çocukluğumdan beri kurduğum bir hayali gerçekleştirdim ve sonunda bir motosiklet satın aldım. İki teker üzerinde olmak benim için gerçekten büyük bir tutkuydu ve sonunda bu tutkumu hayata geçirebildiğim için çok mutluyum. Şimdiki arzum ise bu tutkuyu kitaplar arasında da sürdürmek, bu tutkuyu benimle paylaşan insanların kaleminden dökülenleri okumak. Bana motosiklet tutkusunu konu alan birkaç kitap önerebilir misiniz?

 

Sevgiler,

Ayşe Ç.

 

Sevgili Ayşe,

 

Hayalini gerçekleştirmen beni çok sevindirdi. Fakat sana önerim öncelikle güvenli sürüş konusunda kendini geliştirmek olacak, hele de bu İstanbul trafiğinde! Bu sebeple öncelikle Reşat Arbaş’ın kaleme aldığı Motosiklet Teorisi’ni incelemeni tavsiye ederim. Bir de motosiklet denince aklıma ister istemez Zen ve Motosiklet Bakım Sanatı geliyor, dünya çapında ünlü olan bu kitaba da bir göz gezdirmek isteyebilirsin. Bunun dışında eğer motorcuların kaleminden dökülen yol hikayeleri ilgini çekerse önerilerim Asya Yolları, Himalayalar ve Ötesi, Motosikletsiz Asla, Hayat Motorcuya Güzel ve 4 Motor 6 Gezgin 12 Ülke Yollarda 24 Gün. Son olarak eğer içindeki bu tutkuyu gelecek nesillere de aşılamak istersen onlara Filiz Tosyalı’nın Kırmızı Motosiklet ve Kırmızı Motosiklet 2 kitaplarını hediye edebilirsin!

 

Yeni motorunu güzel günlerde, güvenli bir biçimde kullanman dileğiyle…

 

Sevgiler,

 

OkurYazar Hanım

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.