Game of Thrones Finali İçin Geri Sayım Başladı!

Game of Thrones Finali İçin Geri Sayım Başladı!

Game of Thrones'un tüm dünyanın fantastik öykülere bakışını değiştirdiğini söylesek, Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter serilerinden sonra en büyük etkiyi yarattığını iddia etsek yanlış olmaz herhalde.
 
2018 yılı Game of Thrones'un televizyon uyarlaması olmadan geçmişti malum. Bekleyiş uzadıkça, serinin finali için de beklenti yükseldi. HBO yetkilileri, her biri neredeyse bir uzun metraj film süresinde ekrana gelecek 6 bölümlük bir 8. sezonun bizi Nisan 2019'da beklediğini müjdelediler. 14 Nisan'da görücüye çıkacak yeni sezon, seriyi nihayete erdirecek ve akılda kalan onlarca soruyu cevaplayacak.
 
Bildindiği üzere, George R. R. Martin, hayranlarının tüm sitemlerine rağmen, titiz çalışma yöntemlerinden vazgeçmemiş ve serinin altıncı cildini halen nihayete erdirmemişti.
 
Son zamanlarda gelen haberler, Martin'in bir dağ evine kapanarak altıncı kitabı bitirmeye odaklandığı yönünde. Seriyi yalnızca romanlardan takip edenlerin sayısı günümüzde hayli az olsa da, Martin'in metinlerinin büyüsünün ayrı bir yerde olduğunu söylemekte fayda var.
 
Nisan ayına kadar bekleyiş sürerken, televiyon uyarlamasının tanıtım videosunun yayınlandığını da hatırlatalım.
11 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.