Aylin Alıveren'ın idefix dostları için seçtiği kitaplar

1971'de Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro bölümü Tiyatro Tarihi ve Teorisi Ana Sanat Dalı'ndan 1992 yılında mezun oldu. 1999 yılından itibaren MSÜ Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmakta ve çeşitli televizyon dizileri için senaryo yazmaktadır.

Yazarımızın Notu: En sevdiğim romanlardan çok bende en iz bırakmış olanları, en unutamadıklarımı seçtim bu seçki için. En sevdiklerim, yani aklımı ve kalbimi sonsuz bir teslimiyetle avuçlarına bıraktıklarımdansa, hala çarpışıp durduğum romanlar bunlar. Yazarlarının, 'İnsan'ı ve onda en karanlık olanı bunca farklı üslupla, su gibi anlatma ustalıklarına hayranım. Bu romanlar içlerinde muhakkak kendimle hala yüzleşemediğim benden parçalar barındırıyorlar. Bu yüzden durup durup, hiç olmayacak zamanlarda onları düşünüp durmam...
5 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.