Annelerimizin Kütüphanelerini Şenlendirecek Okuma Önerileri

Annelerimizin Kütüphanelerini Şenlendirecek Okuma ÖnerileriMayıs ayı yine geldi çattı! Mayıs yalnızca bahar demek değil, aynı zamanda anneler günü de demek! Amerika Birleşik Devletleri'nde Anna Jarvis adlı bir kadının çok sevdiği annesinin ölümünün ardından onu anmak için seçtiği bu gün artık tüm dünyada Anneler Günü olarak biliniyor ve kutlanıyor. "Sevginin de günü mü olurmuş!" demeyenlere, Anneler Günü'nü sevgisini göstermenin bir vesilesi olarak görenlere, annesine güzel bir hediye almak için bahane arayanlara süslü kutulardan çıkan türlü küçük ev aletlerinden bıkmış annelerinin kütüphanelerini şenlendirecek birkaç küçük hediye önerimiz var.

73 ADET

  Evrim
  25,00 TL %24 19,00 TL

  Hazırlayan: Ece Karaağaç
  1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız