Bu Yaza Eşlik Edecek Kitaplar

Bu Yaza Eşlik Edecek Kitaplar


Her ne kadar havalar tam olarak ısınmamış olsa da, yaz kapıda! Birçoğumuz çoktan tatil planları yapmaya, hatta bavulları hazırlamaya başladık. Ama şunu bilmek gerekir ki bir kitap kurdu için tatilde yanına alacağı kitaplar en az yanına alacağı kıyafetler kadar önemlidir. Bir bavulun mobilitesini de düşününce bütün kütüphanemizi yanımıza alamayacağımız açık. Kabul edelim ki sıcaklığın gittikçe arttığı şu günlerde, vücudumuz bir kıyıda dinlenirken beynimiz de pek öyle derinlere dalmak istemiyor. Peki bavulumuzdaki o kısıtlı ve değerli boşluğa hangi kitapları yerleştireceğiz? Seçenekler sonsuz elbette ama bizim de size birkaç küçük önerimiz var
6 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.