Stranger Things

Stranger Things

Beklenen gün geldi: Stranger Things aramıza geri döndü! İkinci sezonu Netflix'te yayınlanır yayınlanmaz bir oturuşta bitirenler de var, pudingini çabuk bitmesin diye çay kaşığıyla yiyen çocuklar misali her gün yalnızca bir bölüm izlemeye çalışanlar da. Tüm bölümleri çoktan izleyip bitirenler için aynı zamanda uzun bir bekleyiş de başlıyor tabii. Hâl böyle olunca bu bekleyişi kolaylaştıracak birkaç kitap önermeden olmaz dedik ve vaktini okuyarak geçirmek isteyenlere fikir verebilecek bir okuma listesi hazırlamak istedik. İşte 2. sezonuyla aramıza dönen Stranger Things'in hayranları için birkaç küçük okuma önerisi:

5 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.