OkurYazar Hanım - Sanat ve Tasarım

OkurYazar Hanım - Sanat ve TasarımSevgili OkurYazar Hanım;

 

Ben Ali, bu yıl YKS’ye giren o öğrenci kalabalığından biriyim ben de. Çok şükür amacıma ulaştım ve istediğim bölümü kazanmayı başardım. Önümüzdeki dört yıl boyunca güzel sanatlar fakültesinde okuyacağım. Fakat dürüst olmam gerekirse okulun açılma tarihi yaklaştıkça kaygı beni ele geçirir oldu. Bölümümü severek ve isteyerek tercih ettim ama okul açıldığında hiçbir şey bilmiyor olduğumu fark etmekten ve açıkçası rezil olmaktan çok korkuyorum. Bana, hiç olmazsa okul açılana kadar, okuyup bilgimi artırabileceğim birkaç kitap önerebilir misiniz?

 

Ali N.

 

Ali’ciğim tebrik ederim! Umarım harika bir deneyim olur bu yeni maceran. Yaşadığın kaygıya gelince… Ah Ali’ciğim, bu bahsettiğin hisler o kadar normal, o kadar yaygın ki! Emin ol bu yıl seninle aynı sınıfı paylaşacak olan arkadaşlarının pek çoğu da seninle aynı hisleri paylaşıyor ve en az senin kadar endişeli. Zaten üniversiteye de tasarım alanında bir şeyler öğrenmek için gittiğini unutma. Ama tabii genç bir arkadaşım benden okuma önerisi isteyecek de, ben de reddedeceğim, öyle mi? Mümkün değil! O yüzden gerek okul açılana dek, gerekse okul açıldıktan sonra okuyabileceğin bazı kitapları aşağıya bıraktık. Yeni öğrenim hayatında bol şans dilerim Ali’cim! Güç seninle olsun!

 

OkurYazar Hanım


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.