Keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyen miniklere mini mini okuma önerileri

Keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyen miniklere mini mini okuma önerileri


Miniklere müjde! Beklenen gün geldi! Büyük tatil başladı! Şimdi eylül ayına kadar hak ettiğiniz bu tatilin tadını çıkarma zamanı. Ama koca tatili de boş geçirmemek gerek. Biliyoruz, henüz okuma konusunda biraz acemisiniz. Ama gözünüz korkmasın, sizin de kendi kendinize okuyabileceğiniz, üstelik okumayı daha da çok sevmenizi sağlayacak kitaplar mevcut! İşte keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyen miniklere mini mini okuma önerileri:
49 ADET


    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.