It Hayranlarına Öneriler

It Hayranlarına Öneriler

Pek çoğumuz çocukluğumuzda kimi korkuların esiri olmuşuzdur. Kimi zaman yatağımızın altındaki canavardan, kimi zaman karanlıktan... Ve kimi zaman da palyaçolardan! Her yaştan okurun içine o meşhum palyaço korkusunu salansa tanıdık bir isimdir: Stephen King. It adlı romanıyla birçok ruha palyaço korkusu salmıştır King, palyaçolar gözümüze tekinsiz görünüyorsa sebebi yine odur. Fakat Stephen King hayranları sırtlarında dolanan bu ürpertiden garip bir biçimde hoşlanırlar da. Şimdilerde sinema uyarlaması ile gündemde olan It'in hayranlarının tüylerini diken diken edecek okuma önerilerimizle karşınızdayız bu kez.

3 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.