Horizon: Zero Dawn Complete Edition

Horizon: Zero Dawn Complete Edition

Horizon Zero Dawn, şimdi yeni hikaye ve içeriklerle genişleyen Frozen Wilds eklentisi (DLC) ile birlikte idefix'te!


2017 yılında PlayStation 4 Exclusive oyunu olarak piyasaya sürülen ve kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesini kendisine hayran bırakan Horizon Zero Dawn, şimdi yeni hikaye ve içeriklerle genişleyen Frozen Wilds eklentisi (DLC) ile birlikte idefix'te!

Olağanüstü grafikleri, müzikleri, hikayesi ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran Horizon Zero Dawn, mitolojiye çağdaş bir bakış niteliğinde. 

Dünya, makinelerin istilası altında; insanlar azınlıkta ve kabileler halinde hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Oyunun öyküsünün hemen başında daha bebekken tanıştığımız kahraman Aloy'un karakter gelişimine ve insanlık adına önemine tanık oluyoruz. Aloy'un dışlanmış bir kabileden gelip bir kahraman oluşunu gördüğümüz bu enfes yolculukta birbirinden ilginç ve heyecanlı görevlere katılıyoruz. Yenilikçi savaş mekaniklerine sahip olan Horizon Zero Dawn ile devasa makineleri taktik, ustalık ve çeviklikle avlamayı öğreniyoruz.

Devasa bir açık dünyada gezinebildiğimiz oyunda, müthiş manzaraların keyfini çıkarıyoruz.

Gelişmiş bir crafting sistemi de olan oyun şimdiden "kült" olarak anılıyor! 0 ADET
    Aradığınız kritere uygun ürün bulunamadı.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.