Heyecanla Okuyacağınız Bilim Kitapları

Heyecanla Okuyacağınız Bilim Kitapları

Evren hakkında neler biliyoruz? Kozmos, sanıldığı üzere bir boşluk mu yoksa sonsuz bir bilgi denizi mi? Bize göre evren, sonsuz derinlikte bir bilgi okyanusu. Bu seçkide evren hakkındaki teorileri, kanunları bulabileceğiniz bazı özel kitaplar mevcut. Evren hakkındaki heyecanlandıran bilgilere erişmeden önce temel fizik kanunları, "Her Şeyin Teorisi"nin iki büyük başlığı Görelilik ve Kuantum Mekaniği hakkında geniş ve kolay okunabilen kitapları da beğenilerinize sunduk. Bu kitaplar sayesinde Kozmos'a biraz daha hayran olduk! "Evren hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum; ama nereden başlasam?" diyorsanız işte size "Heyecanla Okuyacağınız Bilim Kitapları"...
11 ADET

    Hazırlayan: Ziya Tanrıverdi
    24 Eylül 1990'da doğdu. 2012 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi'ndeki Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Dilbilim, edebiyat; astrofizik, kuantum fiziği, antik medeniyetler, sanat tarihi, futbol, video oyunları gibi çeşitli konularla ilgileniyor ve e-ticaret sektöründe kategori uzmanlığı, içerik editörlüğü ve çevirmenlik yapıyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.