Hatırlamak ve Hiç Unutmamak - Mustafa Kemal Atatürk

Hatırlamak ve Hiç Unutmamak - Mustafa Kemal Atatürk

Ölümünün 79. yıl dönümünde, esasen hiç unutmadığımız, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve Kurtuluş Savaşı'nın önderi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha hatırlamak ve daha iyi anlamak istedik. Bu arzuyu bizimle paylaşan tüm dostlarımız için bir okuma listesi hazırladık. Mustafa Kemal Atatürk ve Kurtuluş Savaşı'nın tüm değerli kahramanlarının hatıraları önünde saygı ile eğiliyor ve her birini minnetle anıyoruz. 

23 ADET


    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız