Edebiyatın En Tatlı Anneleri

Edebiyatın En Tatlı Anneleri

 

Bizi karınlarında taşımalarıyla başlayan hikayemiz doğar doğmaz onları kokularından tanımamızla devam etti. Küçükken az çektirmedik onlara, büyüyünce hep yüzümüz kızardı o muzurluklarımızı hatırladıkça. Annelerimizi yılın bir günü değil, ömrümüzün her günü çok sevdik ve sevmeye de devam ediyoruz. Ama madem yılın annelere adanmış bir günü var, o günde edebiyatın en güçlü, en korumacı, en sevecen ve en tatlı annelerini de hatırlayalım istedik. İşte edebiyatın en tatlı anneleri...

9 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.