Bütün Gece Uyanık Kalmanıza Sebep Olacak Gerilim Dolu Okuma Önerileri

Bütün Gece Uyanık Kalmanıza Sebep Olacak Gerilim Dolu Okuma Önerileri

Hiç bir kitabın başında sabahladığınız oldu mu? Bir kitabın gerilim dolu sayfaları arasında kaybolup en küçük bir çıtırtıda bile yerinizden sıçradınız mı hiç? Cevabınız evetse siz de gerçek bir gerilim tutkunusunuz demektir! Madem öyle bütün gece uyanık kalmanıza sebep olacak, sırtınızı ürpertecek, gerilim dolu bir okuma listesine ne dersiniz?
5 ADET

    Hazırlayan: Ece Karaağaç
    1989’da Eskişehir’de doğdu. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Haydarpaşa Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Avukatlık, editörlük, eleştirmenlik, çevirmenlik ve içerik yazarlığı yaptı. Yazıları SabitFikir, K24, Radikal Kitap, Cumhuriyet Kitap gibi mecralarda yayımlandı. İlk romanı Yarım Kalan Bazı Aşklar Ocak 2017'de yayımlandı. Halen SabitFikir ve K24 için eleştiri yazıları yazmayı sürdürüyor ve yeni romanı üzerinde çalışmayı sürdürüyor.
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.