Bu Kitabı Okumalısın - Vahşi ŞeylerBurcu Aktaş’ın kaleme aldığı Vahşi Şeyler yalnızca çocukların için değil, içindeki çocukla irtibatını asla koparmayan yetişkinlerin de keyifle okuyabileceği bir kitap.

 

Vahşi doğanın birbirinden güzel, birbirinden ilginç ve birbirinden vahşi yaratıklarının birdenbire, gizemli bir biçimde şehrin ortasında belirirken “yaşlı kız” Mualla tüm olan biteni evinin penceresinden, dürbününün arkasından izliyor. Ama elbette Mualla da o kadar yalnız sayılmaz. Kitapları var bir kere! Sonra piyanosu, ona sığınan yaralı bir kuş dostu ve uzaktan sevdiği bir kargası var. Tabii bir de “Ufak Kız.”

 

İnşaatlarla kıstırılmış bir kentte bir çocukluk günahının utancıyla kıvranan ve günün birinde yola çıkacak cesareti toplayan “Yaşlı Kız” Mualla’nın hikayesi hem içinizi ısıtacak, hem de yüreğinizi burkacak.


1 ADET
    x

    İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız