Bu Kitabı Okumalısın - Rakun


Suat Duman Dünyanın Leşleri’nin ardından yeni bir macera ile sahalara geri döndü! Pulp Fiction türüne göz kırpan Rakun’da bir Picasso rulosunun peşine takılan okuru hayal gücünün sınırlarını zorlayacak bir kurgu bekliyor.

 

Bir anda kendini büyük bir soygunun ortasında bulan genç taksici Can, gökten düşen bir kız, Can’a takıntılı başka bir kız, darmadağın edilen lüks bir şarküteri, gizemli bir mühendis, kahramanlığa soyunan Kore asıllı bir Kanadalı ve daha niceleri! Bu romanda karşınıza çıkacak karakterler sizi bir hayli şaşırtabilir! Suat Duman Rakun’da ait olduğu türdeki maharetini sergilerken bir adım sonrasının tahmin edilemezliği okuru kendisine bağlamaya yetiyor.

 

Koltuğunun altına sıkıştırılan paha biçilemez bir resimle kendini ummadığı olayların içinde bulan taksici Can bu yolda sadece hayatının macerasını yaşamakla kalmıyor, hayatının aşkını da buluyor. Fakat Rakun’un evreninde sıradan mutlu sonlara yer yok ve her an her şey mümkün! Sonunda Tarantinovari bir sona bağlanan Rakun mutlu sonlar vaadetmese de okurun damağında kendine has bir tat bırakacağı kesin!

 

Suat Duman’ın yazarlık yolculuğunda yeni sulara yelken açtığını müjdeleyen Rakun bu türün hayranlarının kesinlikle es geçmemesi gereken bir kitap. Koltuğunuza kurulun ve İstanbul’un altını üstüne getirecek bir kapışmaya hazırlanın!


1 ADET
    x

    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.