idefix Yarışmaları


» Yarışma, 20 Ekim 2017- 15 Kasım 2017 tarihleri arasında Idefix, Facebook ve Instagram hesapları üzerinden gerçekleşecektir. (https://www.facebook.com/idefixcom/ , https://www.instagram.com/idefix_com/ )

» Yarışma 15 Kasım 2017 saat 23:59’a kadar devam edecektir. Bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

» Yarışma sonucu 17 Kasım 2017 günü, yarışma içeriğinin yorumlar kısmından açıklanacaktır. 

» Kampanya süresi boyunca https://www.idefix.com sitesinde üye girişi yapıp değerlendirme bölümüne söz konusu kitap ile ilgili yorum yazan ve bu yorumun screenshot’ını Facebook veya Instagram özel mesaj bölümünden gönderen kullanıcılar arasından, diğer tüketicileri bilgilendirme noktasında en faydalı yoruma sahip iki kişi 50 TL’lik hediye kuponu kazanacaktır. 


» Seçilen ancak iletişim bilgisi alınamayan kullanıcıların olması durumunda yedek talihliler arasından seçim yapılacaktır.

» Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi değerlendirme dışında tutulacaktır.

» Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

» idefix, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, katılım koşullarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.