HOPİ'den idefix Şahane Cuma Kampanyası!


Kampanya 29.11.2019 23:59’a kadar geçerlidir.

 

Kampanya Hopi uygulaması üzerinden idefix.com’a yönlendikten sonra idefix online mağazasından yapılacak 60 TL altı alışverişlerde geçerlidir. Alışveriş gerçekleştikten sonra kargo ücreti karşılığı 5 Paracık kazanılacaktır.

 

Kampanyada İnternet Mağazasına Git butonu üzerinden yönlenerek yapılacak idefix.com alışverişlerinde Paracık kazanılabilir.

 

Kampanyada idefix.com'dan yapılacak alışverişlerde indirimlere ek 5 Paracık kazanılabilir.

 

Hopi ve idefix kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Kazanılan Paracık, yapılacak alışverişin sepet tutarından KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

 

Paracıklar idefix.com’dan yaptığın alışveriş tarihinden en geç 6 iş günü sonra yüklenecektir.

 

Belirtilen kampanyalardan sadece Hopi kullanıcıları faydalanabilecektir.

 

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir.
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.