Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lego - Super Mario Character Packs 71361 Ürün Açıklaması

Lego - Super Mario Character Packs 71361

10 koleksiyonluk Karakter Paketi ile Lego Super Mario oyununu başka bir seviyeye taşı! Her pakette, Maceraya Başlangıç Setine ekleyebileceğin, parçalarla yapılan bir düşman karakteri bulunur. Acaba Paragoomba, Fuzzy, Spiny ya da Buzzy Beetle mı çıkacak? Belki de bir Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper veya Urchin'dir. Ya da korkunç hayalet Peepa'dır. Paketi aç ve öğren!

Ekstra Lego Super Mario aksiyonu için koleksiyonluk karakterler!

Çocuklar, Lego Super Mario Maceraya Başlangıç Seti ve Ek Macera Setleriyle oyunlarına daha da fazla aksiyon katmak için parçalarla yapılan 10 düşman karakterini koleksiyonlarına katabilir.

 

Hayranları, 10 farklı koleksiyonluk oyuncak Karakter Paketi (71361) ile benzersiz Lego Mario seviyeleri yaratabilir. Her pakette parçalarla yapılan bir karakter ve Lego Super Mario oyunlarında oynamak için bir fonksiyonlu yapım parçası bulunur

Paragoomba, Fuzzy, Spiny, Buzzy Beetle, Bullet Bill, Bob-omb, Eep Cheep, Blooper, Urchin ya da Peepa olabilir. Her biri, gelişmiş oyunlar için Lego Mario karakterini içeren, Mario ile Maceraya

 

Başlangıç Seti (71360) ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Harika dijital araçlar Her pakette ve ücretsiz Lego Super Mario uygulamasında talimatlar bulunur, uygulamada ayrıca yapımı daha da keyifli hale getiren dijital görüntüleme araçları vardır.

Uygulama ayrıca fikirleri paylaşmak için güvenli bir forum ve modelleri yapmanın ve oynamanın başka eğlenceli, yaratıcı yolları için fikirler sunar. Sınırsız olanaklar Lego Super Mario oyun setleri, çocuklar için harika hediyelerdir. Ailenizin en sevdiği karakterlerden birini gerçek dünyaya getiren Maceraya Başlangıç Seti, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, sınırsız zorlu hedefler sunar ve problem çözme yaratıcılığını geliştirir.

 

Yaş: 6 Yaş ve Üzeri

 

Puanlamalar
%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

05.01.2021

kargolama

tavsiye ediyorum. güzel kargolanmıştı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.