Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


LEGO - City Town Şehir Meydanı

LEGO - City Town Şehir Meydanı

LEGO - City Town Şehir Meydanı

60097

Marka :

Lego

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Şehir meydanı çok hareketli! Bisikletini sıcak ve samimi kafeteryaya park et, muhteşem haber helikopterine atla ve gökyüzüne çıkıp şehri kuş bakışı izle. Uçmayı bitirdiğinde, az önce yeni bir teslimatın geldiği LEGO® Mağazasına uğra. Sürücünün kutuları indirmesine yardım et, el arabasına yükle ve mağazanın içine sürerek götür.

Sonra araba galerisindeki satılık harika arabalara göz at. Tamircinin araba liftini kaldırmasına ve yeni spor alaşım jantları takmasına yardım et. Eve gitmeden önce bir gazete ve sosisli sandviç almaya vaktin var ama tramvay durağına giderken motorunu hızla süren pizzacı adama dikkat et!

Bisikletini bisiklet kompartımanına bindir, koltuğa otur ve LEGO City sokaklarında ilerlerken dünyayı izle. Ne kadar heyecan verici bir gün! Çeşitli aksesuarlarıyla 12 mini figür dahildir: bir tramvay makinisti, helikopter pilotu, kahve satıcısı kadın, pizza dağıtıcısı, araba satıcısı kadın, tamirci, çekici sürücüsü, sosisli sandviç satıcısı, LEGO satıcısı, LEGO kamyonu sürücüsü,bir kız ve bir erkek. Ayrıca 2 LEGO mağaza heykeli dahildir.

Yaş Aralığı : 6 - 12

ISBN: 5702015350891


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!