0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
En Belirgin ve Verimli Doğal İyileştirme Yöntemini KeşfedinGittikçe daha stresli hale gelen yaşamımızda, sağlığımızı ve huzurlu yaşam kalitemizi arttırmak için, çeşitli terapi y ... Tamamını gör
16,19 TL
19,99 TL %19
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Film Açıklaması


En Belirgin ve Verimli Doğal İyileştirme Yöntemini Keşfedin

Gittikçe daha stresli hale gelen yaşamımızda, sağlığımızı ve huzurlu yaşam kalitemizi arttırmak için, çeşitli terapi yöntemlerini kullanmak oldukça popüler olmaya başladı. İşte bu noktada, bilinen en iyi yöntemler arasında Refleksoloji de yerini alır. Genel anlamda, daha çok ayakları kapsayan bir terapi yöntemi olduğunu bilinse de, gizemini korur.

Bu program, bu terapi yönteminin mantığını anlatmakla kalmayacak, aynı zamanda, yaşamınızın her gününe nasıl uygulayacağınızı da gösteren, bir kılavuz olacaktır. DVD içinde, uygulamasını göreceğiniz profesyonel Refleksolojist ile bu uygulamayı yaptığınızda, kendi bakış açınızdan neler hissedebileceğinizi görme şansına sahip olacaksınız. Uykusuzluk, eklem ağrıları vyea sadece enerji kaybı gibi her hangi bir nedenle acı çekiyor ve bununla başa çıkmanın yolunu arıyor iseniz, Refleksoloji, size gerçekten yardımcı olabilir. Ve bu program, sizin için belirgin ve verimli bir iyileştirmenin başlangıcı olacaktır.

Özel Seçenekler

 • Sahne Seçimi


  DVD:

  Disk Sayısı: 1

  Dil Seçenekleri
  İngilizce(Orijinal)
  Almanca(Dublaj)
  Fransızca(Dublaj)
  İngilizce(Dublaj)
  Türkçe(Dublaj)

  VCD:

  Disk Sayısı: 2

  Dil Seçenekleri
  Türkçe(Dublaj)


   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!